خانه > Uncategorized > واکنش انگلها در برابر قوانین مهاجرتی ترامپ

واکنش انگلها در برابر قوانین مهاجرتی ترامپ

2016126225112344125151_with-trump-comming-to-office-iranian-regime-will

هشیار باشیم که دین بازان فرومایه از جنس  علیرضا میبدی که برای بدست آوردن پول مواد مخدر، استخوان قلم پای مادرشان را هم از گور بیرون خواهند کشید تا به هر دینکار بهایی- مسلمان -مسیحی – یهودی و یا هر خریدار دیگر بفروشند… و پشت به میهن کرده های توده ای که ایران سر بلند را به خاک سیاه نشاندند و هنوز هم دست از سر مردم اسلام کوبیده ی ما بر نمی دارند و بسیاری از رسانه های ایرانی را نیز فراچنگ خود گرفته اند،  روزگار ما را سیاه تر از اینکه هست نکنند… چند بار باید فریب این پتیارگان را بخوریم، تا چند و تا کی … گوشی برای دهان یاوه پرداز این دین بازان میهن فروش و شارلاتان پیشه گان بوزینه تبار سیاسی نباشیم…

چند روز پیش یک حاج خانم سفره بنداز ایرانی برای نشان دادن نا خرسندی خود از راه بندی که ترامپ پیش پای ایرانیان گذاشته است پلاکاردی را در دست گرفت  که بر روی آن نوشته  بود: Trump sag tooroohat ( ترامپ سگ تو روحت! ) شگفتا که هیچیک از این برنامه سازان رادیو تلویزیونی از آن ماده آخوند نپرسید:

روزی که افسران ارتش شاهنشاهی ایران را که پاسداران ناموس هرگز نداشته ی تو بودند به رگبار گلوله می بستند، آیا تو هرگز گفتی محمد سگ تو روحت با این دین اهریمنی که بر میهن من چیره گرداندی؟!…

روزی که برابر آموزه های ننگین اسلامی دخترکان نو جوان میهنت را پیش از اینکه به رگبار گلوله ببندند، دوشیزگی شان را برمی داشتند تا راه بهشت را برویشان ببندند، آیا  تو هرگز خروش برکشیدی که: ای الله اهرمن خو،  سگ روحت با این آیین اهریمنی که پدید آوردی؟..

  

روزی که دیوان تبهکار به فرمان شیخ روح الله خمینی به خیابانهای شهر تو آمدند و با چوب و زنجیر دوچرخه  بجان بانوان خوب هم  میهن تو افتادند که یا روسری یا تو سری… آیا گفتی:

ای علی سگ تو روحت با این مذهب ننگین شیعه که از خود برجای گذاشتی؟..

روزی که دانستی برخی از هم میهنان تو شبها در گور می خوابند، آیا گفتی:

خامنه ای سگ تو روحت با این دین و آیین و ولایت ننگینت!!..

 

در این چهار دهه ی گذشته که آخوندها و نوچه های دیو خویشان پیاپی بر روی پرچم آمریکا رژه رفتند،  یا آنرا به آتش کشیدند و همه روزه مانند دیو زدگان فریاد مرگ بر آمریکاسردادند،  آیا تو یکبار گفتی:

خیمنی سگ تو روحت.. خامنه ای سگ تو روحت ..  توده ای سگ تو روحت.. مجاهد سگ تو روحت… با این حکومت ننگینی که بر ملت بزرگوار ایران چیره گرداندید؟…

روزی که دانستی که در سایه سار ننگین الله و رسول و امام، و دین ننگین اسلام و حکومت ننگین تر اسلامی، هم میهنانت کلیه های خود را می فروشند.. زنان هم میهنت والامندی خود را می فروشند… دختران نو جوان میهنت بنام صیغه دوشیزگی خود را می فروشند… پدران فرزندان خود را می فروشند… شوهران زنان خود را می فروشند.. آیا یکبار گفتی:

الله سگ تو روحت!! محمد سگ تو روحت!.. علی سگ تو روحت!.. خمینی سگ تو روحت! .. خامنه ای سگ تو روحت! … رفسنجانی سگ تو روحت… پاسدار و بسیجی سگ تو روحت!.

اینک من از تو بوزینه می پرسم:

چرا ترامپ باید کرم لجن خواری مانند ترا به کشور خود راه دهد؟!.

اگر تو بجای ترامپ بودی، و می دیدی که مردم کشوری هر روز پرچم کشور ترا به آتش می کشند.. بزرگان کشورشان بر روی پرچم کشور تو راه می روند و فریاد مرگ بر ایران سر میدهند…

مردمی که با اسید و تیغ و چوب و چماق  و زنجیر بجان زنان هم میهن خود می افتند که: یا روسری یا تو سری!!

مردمی که هچ ننگی نماند که حکومت ننگین دامن اسلامی بر دامنشان ننشاند وپس از نزدیک به چهل سال هرگاه که زمان انتخابات فرا می رسد با سر  می دوند تا دو باره به قصابان خود رای دهند…

مردمی که برای خوردن یک چلوکباب رایگان شرف و والامندی خود را در گذرگاه باد می گذارند…

مردمی که از ایران اسلام کوبیده می گریزند و از کشورهای بیگانه درخواست پناهندگی سیاسی یا دینی و یا جنسی می کنند که من اگر در ایران باشم مرا خواهند کشت! ولی همین که گذرنامه آن کشور را گرفتند فردای آن روز راهی ایران می شوند تا هم از آخور بخورند و هم از توبره…

اگر تو رییس جمهور کشوری مانند آمریکا بودی، آیا چنین مردمی را به کشور خود راه می دادی؟!..

چرا باید چنین مردمی را به به سرزمین خود راه بدهی که بیایند  خانه ی ترا نیز به گند بکشند همانگونه که خانه ی خوب خودشان را بگند کشیدند!!..

مگر ایران پیش از انقلاب از آمریکا چه کم داشت؟؟

چه کس آن کشور را به روزگار سیاه نشاند، نه تو و بوزینگان زشت روی دیگری مانند تو که به خیابانها آمدید و مانند جن زدگان فریاد کشیدید: استقلال آزادی جمهوری اسلامی … تا شاه کفن نشود این وطن وطن نشود… الله و اکبر خمیمنی رهبر … ما همه سرباز تو ایم خمینی   گوش بفرمان تو ایم خمینی   به راستی که ننگتان باد!.

شاید تو نیز مانند بسیاری از خرد باختگان دیگر بگویی ایرانیان که تروریست نیستند؟

می پرسم: پس آنهایی که شاپور بختیار را با کارد قصابی تکه پاره کردند که بودند؟

آن دیوزاد اهرمن خویی که چراغ زندگانی بزرگمردی مانند دکتر کورش آریامنش را با شلیک گلوله خاموش کرد که بود؟

کسانی که در رستوران میکونوس رگبار گلوله به سوی مردم نشسته گشودند و آبروی ایران  ایرانی را بردند ایرانی نبودند؟..

آن آدمکشان زشتخویی که در سال 1994 در کانون همیاری یهودیان در آرژانتین بمب گذاشتند و هشتاد و پنج تن از یهودیان بیگناه را کشتند و بیش از 330 تن زخمی برجای گذاشتند ایرانی و از جنس تو نبودند؟!..

در سال 1390 دو تن از هم تباران تو در واشنگتن دستگیر شدند که می خواسنند سفیر عربستان را بکشند و سفارت خانه های عربستان و اسراییل را منفجر کنند، آیا آنها را بجز با نام  ایرانی به چه نام دیگری باید شناخت؟

در سال 2012 یک رشته بمب گذاریهای پیاپی  در بانوک انجام گرفت، پلیس تایلند دو شهروند ایرانی بنامهای سعید مرادی 29 ساله و محمد خزایی 49 ساله را دستگیر و  پس از بازجویی دانسته شد که از سوی بلندپایگان حکومت آدمکش اسلامی به انجام این کار فرستاده شده بودند..

در همان سال با آماج کشتن دیپلمات های اسراییلی  یک بمب گذاری در شهر دهلی انجام گرفت که یک کارمند محلی و دو رهگذر بیگناه کشته شدند، در بازجوییها دانسته شد که بمب گذاران ایرانی و فرستادگان جمهوری اسلامی بودند..

در سپتامبر سال 2015 نیروهای امنیتی بحرین یک کارخانه بزرگ بمب سازی را پیدا کردند و شمار زیادی از وابستگان به سپاه پاسداران انقلاب ننگین اسلامی را دستگیر نمودند، دولت بحرین سفیر اهرمن خوی دولت اسلامی را با خفت و خواری از آن کشور بیرون انداخت .

کارشناسان تخمین زده اند که تا کنون تروریستهای ایرانی تنها در عراق بیش از 1100 آمریکایی را کشته و بسیاری تبهکاریهای دیگر انجام داده اند ..

در سال 2012 پلیس کنیا دو تروریست ایرانی  به نامهای احمد ابوالفتحی و سید محمد موسوی را دستگیر نمود . این دو آدمکش از تروریستهای  سپاه قدس بودند و  100 کیلو  مواد منفجره با خود داشتند .

روزنامه واشنگتن پست در سال ۲۰۰۳ گزارشی از «پیوندهای تروریستی» میان ایمن الظواهری، از بلند پایگان  سازمان القاعده و احمد وحیدی وزیر دفاع ایران (از ۱۳۸۸ تا کنون) منتشر نمود…

در روزچهارم  تیرماه سال ۱۳۷۵ خورشیدی در پی ترکیدن یک کامیون بمب ‌گذاری‌شده در پایگاه نیروهای آمریکایی در شهر خُبَر عربستان، ۱۹ سرباز آمریکایی کشته و نزدیک به ۴۰۰ تن زخمی شدند. اف بی آی دست سپاه پاسداران را در این آدمکشی بیشرمانه دید…

هم میهنانی که تا کنون بدست تروریست های حکومت ننکین دامن اسلامی در بیرون از مرزهای میهن کشته شدند:

شاپور بختیار – شهریار شفیق – ارتشبد غلامعلی اویسی – کوروش آریا منش –  فریدون فرخزاد – عبدالرحمن برومند – کاظم رجوی- بیژن فاضلی فرزند زنده یاد رضا فاضلی – علی اکبر طباطبایی – سخنگوی سفارت ایران در آمریکادر دوره  پهلوی – فرود فولادوند – شایان کاویانی و….

آن بزرگان جان خود را از دست دادند تا تو سربلند و آزاد زندگی کنی، ولی تو امروز بجای پدافند از ترامپ که راه بندی هر اندازه کوچک در برابر حکومت اسلامی برافراشته است آسمان و ریسمان را بهم بافته ای … چرا آن روزی که اوباما به ملت ایران پشت کرد نگفتی اوباما سگ تو روحت… چرا روزی که اوباما مانند بوزینگان در برابر پادشاه عربستان تا کمر خم شد و دست جانشین محمد را بوسید نگفتی اوباما سگ تو روحت… چرا روزی که اوباما در برابر فرستادگان حکومت اسلامی و بر روی استخوانهای ملت تو بابا بکرم رقصید نگفتی اوباما سگ تو روحت… چرا روزی که اوباما پشت به ملت تو و دست در دست حکومت اسلامی گذاشت … روزی که خبرگزاریها نشان دادند که اوباما بیش از 30 بار تریتا پارسی لابی لجن خوار حکومت اسلامی  را در کاخ سفید پذیرفته و غالی سرخ زیر پایش گسترده است نگفتی اوباما سگ تو روحت…

چرا در برابر اینهمه ستم که برتو و بر کشور تو و میهن تو رفته است خاموش نشستی ولی همینکه ترامپ خاری پیش پایت گذاشت  در برابر او بالا برافراشتی …

تو که اینهمه دلیری داری که در کشور بیگانه به رییس جمهور منتخب آن کشور اینگونه دشنام بگویی آیا آن اندازه دلیری داری که در همان کشور بیگانه به شنیدن یک سخنرانی بروی؟…

در سالهایی که در آمریکا بودی و از آخور آمریکاییها می خوردی و پروارمی شدی آیا کوچکترین گام برای پشتیبانی از کانونهای فرهنگی ایرانی مانند: کاروان نوروزی نیویورک – سازمانها و کانون های ستیزنده با حکومت ننگین دامن اسلامی – ماهنامه هایی مانند بیداری و بسیاری از دیگر انجمن ها و سازمان ها برداشتی؟

من یکبار دیگر می گویم: من نه آمریکایی هستم ، نه پشتیبان و نه دشمن ترامپ، من در زیر آسمان یک دشمن بیشتر ندارم و آن حکومت ننگین دامن اسلامی است، هر خواننده ای با خواندن همین ایمیل که برای هزاران گیرنده در درون و بیرون از مرزهای میهن فرستاد می شود در خواهد یافت که من شیشیه جان خود دردست گرفته ام و به نبردی نا برابر با سپاهی بزرگ از اهریمنان آمده ام ، روزی که مرا بکشند چکه چکه های خون من فریاد خواهند کشید خمینی ننگت باد..  خامنه ای ننگت  باد .. توده ای ننگت باد… مجاهد ننگت باد.. علیرضا میبدی ننگت باد.. …

اگر ترامپ بتواند میهن مرا از چنگال  این پتیارگان رهایی بخشد من با سدای بلند فریاد خواهم کشید زنده باد ترامپ ، واگر نتواند ، از او گله ای نخواهم داشت، او برای آمریکا کار می کند  نه برای من!..

ما آریایی هستیم عرب نمی پرستیم

پاینده ایران – هومر آبرامیان

Feb 02, 2017

  1. هنوز دیدگاهی داده نشده است.
  1. No trackbacks yet.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: