خانه > Uncategorized > جنبش اسلامی و لگد مال کردن حرمت زنان

جنبش اسلامی و لگد مال کردن حرمت زنان

ژانویه 26, 2013 بیان دیدگاه Go to comments

زندگی میلیونها زن در این دنیا از دوره قدرت گرفتن جنبش اسلامی و اسلام سیاسی٬ با فجایعی عجین شد٬ که دیگر آنرا نمیتوان با کلمه خشونت توضیح داد. این کلمه در مقابل وضعیتی که اسلام در قدرت بر زنان تحمیل کرد٬ لوکس و تلطیف شده است.Zan va Eslam

بیش از سه دهه است که در بخشهایی از این دنیا٬ لمپن های اسلامی قدرت گرفته اند. به کمک دول غربی و با استفاده از قرآن و اسلام٬ این جنبش زنان را تا پستوی خانه ها تعقیب کرده و حتی در مورد رفتار زنان در اندرونی ها نیز قانون وضع کرده و این قوانین زن ستیز را با شلاق و اسید و اسلحه و سنگ و طناب دار بر آنها تحمیل میکنند.

بیش از سه دهه است که مشتی ریش و پشم دار و معمم و مکلای اسلامی و جانی٬ هر جا که دستشان برسد٬ توهین میکنند٬ از رسانه های خود علیه زنان لجن پراکنی میکنند٬ قانون شریعت را بعنوان قانون اساسی اعلام کرده و یک آپارتاید رسمی و  علنی را علیه زنان اعمال میکنند. سنگسار میکنند و دست و پا میبرند و تجاوز رسمی و قانونی و شرعی سازمان میدهند. فحشا و حرمسرای اسلامی به چهار زن برای یک مرد محدود نیست بلکه با قانون صیغه یک مرد اسلامی میتواند دهها زن را به خدمت خود درآورد. این تنها خشونت نیست بلکه تحقیر و توهین و خرد کردن شخصیت و کرامت زن و هیچ انگاشتن زن است که گویا زن نه انسان بلکه موجودی است که خدا آنها را فقط برای خدمت به مرد خلق اش کرده است. همین را با استفاده و اتکا به قانون و شریعت و سنت پیغمبر واسلام انجام میدهند و قانونی هم شده است و جهان هم بر این جنایات رسمی و قانونی چشم بسته است. این برگشتن به دوران توحش بشر به عنوان اعتقادات مسلمانان ظاهرا باید مورد احترام هم باشد.

همین جریانات اسلامی که پرچم اشان حجاب اسلامی است و روش تحمیل  سنتهای تحقیر آمیز و زن ستیزشان به جامعه و به  زنان٬ لجن پراکنی و سازماندهی  جنایت مقدس و قتل ناموسی و سنگسار کردن  است٬ در این دنیا به عنوان جریانات سیاسی٬ دولتهای «عادی» و دارای حقوق هم پذیرفته شده اند.

اگر کسی میخواهد موقعیت زن در اسلام را درک کند٬ باید سری به ایران و مناطق تحت حاکمیت  جنبش کثیف اسلامی بزند. اینها نگاهشان به زن٬ همان «عورت» خطاب کردن و دیدن زن به عنوان یک وسیله تجاوز جنسی و سو استفاده مردان است. زن نه یک انسان برابر با مرد و نه یک انسان با همه خصوصیات انسانی بلکه یک وسیله تملک و سو استفاده جنسی است که خدا او را برای لذت بردن مرد و آخوند خلق کرده است تا این جماعت تن پرور و مفتخور چهار نفر از این زنان را رسما صاحب شوند وهزار زن صیغه ای داشته باشند و همه این تجاوز و بی حرمتی به زنان را کار ثواب قلمداد کرده و در آن دنیا نیز برای تجاوز به زنان اسم نویسی کنند. کمتر زنی پایش به دادگاهها و یا اندرونی های حکومتی ها در ایران  رسیده بدون اینکه آخوند و اراذل و اوباش اسلامی  به او نظر بد نداشته و یا در نهایت پیشنهاد صیغه نداده باشند. حتی اگر امکانش فراهم شده تجاوز نکرده باشند. در این سیستم زن منشا فساد است و برای کنترل او باید قانون و پاسدار و خواهر زینب به خیابانها فرستاد و او را با مواد غذایی تشبیه کرد که اگر مواظبش نباشی فاسد میشود و همه این بی حرمتی ها را  به اسم حکومت و قانون و اسلام و مذهب و …انجام داده و همچنان این وضع ادامه دارد.

اما زنان در همه جا مبارزه میکنند. مبارزه علیه خشونت خانوادگی٬ مبارزه علیه تجاوز در خانه ها توسط  همسران٬ مبارزه علیه قوانین زن ستیز و مبارزه علیه دولتهایی که با جنایت علیه زنان زائیده شده اند٬ مبارزه ای جهانی در ابعادی گسترده از سوی زنان و مردان مخالف این سیستم و این فرهنگ مدام در جریان است. ۲۵نوامبر در عین حال روزی است که میتوان به این مبارزات نظر افکند و نقاط ضعف و قدرت آنرا دید.

از نظر من٬ اگر مدالی برای این مبارزات در نظر گرفته شود٬ در وهله اول به زنانی تعلق دارد که زیر چکمه اسلام سیاسی و جنبش اسلامی٬ در حالیکه خطر سنگسار شدن و یا قتل توسط تروریستهای ضد زن اسلامی آنها را تهدید میکرد٬ کوتاه نیامده و جنگیدند. زنانی که با وقیح ترین اراذل و اوباش اسلامی و خدایان ضد زن روی زمین جنگیدند. زنانی که در این مبارزه هم علیه زن ستیزی و علیه بی حقوقی زنان و هم  در دفاع از برابری مطلق بین زن مرد مبارزه کرده و «نه» بزرگی به  فرهنگ و اخلاقیات اسلامی٬ به اسلام در قدرت و به  مذهب اسلام تقدیم کردند.

ما زنان معترض در کشورهای اسلام زده٬ به مبارزات زنان در سراسر جهان علیه این تبعیض شرم آور٬ علیه آزار و اذیت زنان و علیه سیستم سرمایه داری که منشا و عامل بقا زن ستیزی است درود میفرستیم و خود را جزیی از این گردان عظیم مبارزه میدانیم. بویژه در چند سال اخیر ما زنان در مصر و  تونس و لیبی و افغانستان و عراق و ایران و… درگیر یک مبارزه مهم اجتماعی برعلیه حکومتهای دیکتاتور٬ زن ستیز و ضد انسان بودیم ما در این مبارزات برای برابری وحرمت انسانی زنان  تلاش کردیم.

زنده باد جنبش اعتراضی زنان بویژه امروز در کشورهایی که دیکتاتورها را سرنگون کرده و در ابعادی اجتماعی مشغول دست و پنجه نرم کردن با اسلامیها هستند. در این مبارزه زنان ایران با کوله باری از تجربه٬ در صف اول مبارزه ایستاده اند.

هر جا که مذهب و اسلام و جنبش اسلامی پا بگذارد زنان همه حقوق انسانی خود را از دست میدهند. مالاندن پوزه جنبش اسلامی به خاک در ایران راه را برای یک دوره تعرض و افشاگری و کار آگاهگرانه در منطقه خاورمیانه و شمال افریقا باز خواهد کرد که زنان و مردم آزاده یکبار برای همیشه تکلیف حکومتهای اسلامی و همچنین دخالت اسلام و مذهب را در زندگی خود را روشن کنند.

مینا احدی

لینک مربوطه – http://tinyurl.com/amge4ds

 برداشت شده از مقاله » کیفرخواست علیه یک دنیای وارونه و ضد زن» از مینا احدی

 

  1. هنوز دیدگاهی داده نشده است.
  1. No trackbacks yet.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: