خانه > Uncategorized > سخنان احمقانه ای که شیعیان درباره افسانه عاشورا و حسین می گویند

سخنان احمقانه ای که شیعیان درباره افسانه عاشورا و حسین می گویند

نوامبر 25, 2012 بیان دیدگاه Go to comments

این روزها روزهایی است که شیعیان برای مردن یک عرب و همراهانش در 1400 سال پیش که تلاش کرد به قدرت برسد ولی نتوانست بر سر و سینه می کوبند. نمی دانم که آیا شیعیان ایرانی که بخش عمده شیعیان را تشکیل می دهند اصولا می دانند که این شخص یعنی حسین بن علی و برادرش حسن چه جنایاتی در سرزمینشان کرده؟ طبیعتا شماری از آنها این جملات و روایات تاریخی به گوششان خورده ولی زمانی هم که اسناد تاریخی و حتی تایید یکی از تاثیرگذارترین آخوندهای شیعه یعنی شیخ عباس قمی در نفرت حسین از ایرانیان را نشانشان می دهی راحت رد می کنند. البته لازم به ذکر است که این ویژه تشیع و شیعیان نیست .

..
اصولا هر انسانی که دین یا ایدئولوژی اندیشه اش را تسخیر کرده باشد همینگونه است زیرا دین و ایدئولوژی یک پرده سیاه و ضخیم در برابر اندیشه و خرد آدمی می کشند و همه چیز به جای اندیشه و خرد با معیار ایمان سنجیده می شود حتی اگر در ظاهر چیز دیگری بگویند. بر خلاف تصور گروهی مشکل این نیست که حسین و هر عرب دیگری این جنایات را در ایران انجام داده بلکه مشکل آن ایرانی نا آگاهی است که از او دفاع می کند و خودش را برای او پاره می کند وگرنه جنایتکاران داخلی و خارجی بسیاری در ایران زمین بوده اند ولی هیچکدام ستایش نمی شوند. مثلا اسکندر یا چنگیز خان مغول یا سربازان و سرداران آنها  ستایش نمی شوند و برای مردنشان هم اشک نمی ریزند.
..
برای آگاهی از لطف بیکران سید الشهدا در گام نخست کافی است نوشته زیر را نگاهی بیندازیم :

..

در برگ 303 کناب فتوح البلدان بلاذری صراحتا به حضور حسن و حسین در سرکوبی مردم طبرستان در سال سی هجری اشاره شده است. همینطور در برگ 183 از جلد نخست و برگ 20 از جلد دوم کتاب زندگانی امام حسین نوشته زین العابدین رهنما (که اتفاقا از شیعیان دو آتشه است و کتابش هم در همین جمهوری پر برکت چاپ شده) و در کنار آن در برگ 25 از پژوهش اسلام شناس آلمانی کورت فیشلر با نام امام حسین و ایران با ترجمه ذبیح الله منصوری نیز صراحتا حضور حسین بن علی در سرکوبی نیاکان ما تایید شده است.
در تاریخ طبرستان ابن اسفندیار نیز که یکی از معتبرترین تاریخ ها در نوع خود است باز هم حضور حسین در سرکوبی مردم دلاور طبرستان نقل شده است.
..
حال از این موضوع ارادت و لطف بسیار حسین به ایرانیان بگذریم.!!!
نخست باید بدانیم که امامت و نجات اسلام و ادامه راه پیغمبر و این دست سخنان دروغهای ساخته دین فروشان شیعه است. بنی امیه و بنی هاشم و بنی عباس همگی باهم فامیل بودند وعلی و حسن و حسین و یزید و معاویه همه به طور کلی فامیل نزدیک هم بودند و شمر هم دایی ابوالفضل برادر ناتنی حسین بود و باهم از زمان قدیم جنگ قدرت داشتند.

..
موضوع دیگر این است که چرا شیعیان برای مردن کسی در قرن ها پیش اشک می ریزند و بر سر می کوبند و حتی در مواردی خود و فرزندان خود را خون آلود و زخمی می کنند؟  این خود آزاری و حماقتی بیش نیست و روزی باید بساط این وحشی بازیها در ایران به ویژه در اماکن عمومی تعطیل شود و بیش از این آبروی ایران و ایرانی در جهان نرود و ما را به دلیل این حرکات وحشیانه شیعیان نیمه وحشی خطاب نکنند . آن پدر و مادری که با فرزندشان این توحش را می کنند اگر در یک کشور با قوانین مدرن بودند به جرم فرزند آزاری به ساده ترین شکل ممکن به دادگاه کشیده می شوند.

..
پرسش دیگر این است چرا همان آدمها مردن نزدیک ترین و عزیز ترین اشخاص خود را پس از یک یک سال یا نهایتا دو سال فراموش می کنند ولی پس از این همه سال برای مردن حسین که حتی 4 نسل پیش از آنها هم او را ندیده اشک می ریزند؟ اگر برای مظلومیت اوست که ایرانیان بسیاری از او مظلوم تر بودند. به عنوان نمونه کافی است زندگی بابک خرمدین یا آریوبرزن یا حتی بسیاری از ایرانیانی که در همین سی و چند سال اخیر توسط نمایندگان الله و محمد در ایران به قتل رسیدند را مرور کنیم و چگونگی مرگشان را ببینیم. آن بانوی ایرانی که اتومبیل سربازان اسلام دو بار از روی سرش رد شد کسی برایش اشک نمی ریزد ولی برای آن عرب باید اشک ریخت و بی بی سی هم در لندن هر سال عزاداری در جاهای مختلف توسط شیعیان را نشان دهد و حسابی شور حسینی راه بیندازد. به بی بی سی ایرادی نیست. آنها وظیفه دارند در راه منافع دولتشان کار کنند بلکه ایراد از آن شیعه نا آگاهی است که با دیدن چنین تصاویری جو گیر می شود. این به معنای آن نیست که بنشینیم به جای حسین برای اینها گریه کنیم بلکه تنها برای مقایسه مظلومیت بود وگرنه نفس گریه کردن برای کسی که سدها و هزاران سال از مردنش گذشته کاری احمقانه است.

..
حال خالی از لطف نیست در اینجا به چند نمونه از سخنان احمقانه ای که شیعیان درباره افسانه عاشورا و حسین می گویند اشاره کنم :
..
1 –  بر طبق آیات قرآن هر اتفاقی روی زمین می افتد خواست خدا است و شیعیان نیز طبیعتا این را تایید می کنند. حال. اگر خواست خدا بوده و حسین هم در بهشت مشغول شیر خوردن و عسل خوردن و شراب خوردن و عشقبازی با حوریان بهشتی و دریدن بکارتشان است چرا برایش گریه می کنند؟ آیا با خواست خدا مخالفت می کنند؟
..
2 – شیعیان می گویند هرکس برای حسین اشک بریزد هر گناهی داشته باشد بخشوده می شود و حسین پیش خدا شفاعت او را می کند. این بدان معناست که دستگاه داوری همان خدا بر مبنای عدل نیست بلکه بر مبنای پارتی بازی است و کسی می تواند هر غلطی خواست بکند و برای حسین اشک بریزد و حسین برایش پارتی بازی می کند و از سویی اگر کسی این را بداند و باور داشته باشد و گریه کند نشان می دهد که برای حسین گریه نمی کند بلکه اشک می ریزد که گناه خودش بخشوده شود.

3 – خداوند تبارک و تعالی در روز عاشورا برای کمک به حسین فرشتگانی فرستاده ولی حسین به سادگی روی حرف خدا حرف زده و گفته که کمک فرشتگان را نمی خواهد

4 – داستان احمقانه دیگر قرآن خواندن سر بریده حسین در سر نیزه است که اصلا حماقت از آن موج می زند و از روی این چرندیات می توان چند فصل سریال طنز فوق العاده ساخت و همه را پای تلویزیون میخکوب کرد.

5-موضوع دیگر درباره شهربانو است که شیعیان او را مادر چهارمین امام خود و دختر یزدگرد سوم آخرین پادشاه ساسانی می دانند که در حد یک قصه احمقانه و افسانه است. یزدگرد سوم به هنگام جنگ قادسیه تنها 22 سال داشت و جالب این است که می گویند شهربانو یکی از چهار فرزند او بوده است. درست است که عربها به سنت پیشوایان دینشان بچه باز بوده اند ولی دیگر مگر یزدگرد از چند سالگی به بلوغ جنسی رسیده که بتواند چهار فرزند داشته باشد و شهربانو به سن ازدواج رسیده باشد؟ نکته جالب دیگر این است که حسین بن علی در زمان جنگ قادسیه و سقوط یزدگرد تنها 12 سال داشته و چهارمین امام شیعیان بر طبق گفته خود شیعیان در سال 38 هجری (22 سال پس از جنگ قادسیه) به دنیا آمده. حال شهربانو در این مدت بیش از بیست سال چرا بچه دار نشده مشخص نیست؟

حماقت صد در صد از این افسانه های کودکانه شیعیان می بارد ولی به قول لودویک فویرباخ فیلسوف شهیر آلمانی :
ایمان که باشد احمقانه ترین چیزها هم پذیرفتنی است.

 

کاوه از ایران

دوم آذر 2571

لینک مربوطه – http://tinyurl.com/cv4rfv5

******************************************************************

Advertisements
  1. هنوز دیدگاهی داده نشده است.
  1. No trackbacks yet.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: