خانه > Uncategorized > در مذمت حکومت سفله پروری …! / دیپلمات بچه باز، وزیر متقلب، سفیر جیب بر…!

در مذمت حکومت سفله پروری …! / دیپلمات بچه باز، وزیر متقلب، سفیر جیب بر…!

در دهخدا، کلمه سفله به معنای پست و فرومایه ذکر شده است و معنای آن واضح است.
در رژیم اسلامی، حکومت به دست سفله ها است و اصولا برای ورود به این چرخه بسته، باید که منش و خوی سفله ها را داشت.
یک مثال از قدرت گیری سفله ها در رژیم اسلامی:

زمانی که حکومت به دست رژیم اسلامی افتاد، جمعی سفله بر سر کار آمدند، نمونه بارز قدرت گیری افراد سفله، حکایت فرمانده شدن شخصی به نام اسماعیل افتخاری است. او که قبل از انقلاب در فاحشه خانه شهرنو به کار باج گیری مشغول بود، لقب اسمال تیغ زن را داشت، اما بعد از انقلاب به دلیل ارتباط و نزدیکی به آیت الله ایروانی، به فرماندهی بخشی از کمیته رسید. او که سابقه شرکت در قتل های زنجیره ای و پرونده تجاوز و آدم ربایی بعد از انقلاب دارد، به سمت های بالایی در وزارت اطلاعات رسید.
این مثال به خوبی نشان می دهد که چه نوع انسان هایی  در این رژیم مشغول به فعالیت هستند. دو نکته در این میان جلب توجه می کند:
–         سران رژیم هرگز اجازه نمی دهند افراد سالم و غیر سفله وارد این نظام شوند؛ چه آنکه چنین افراد حاضر نیستند در جنایات سران رژیم مشارکت کنند و شروع به افشاگری خواهند کرد.
–         چنین سفله هایی، اجازه نمی دهند افرادی شایسته، وارد سیستم شوند و یا در آن دوام بیاورند، چون موقعیت آنها را به خطر می اندازند.
در حقیقت رژیم اسلامی، یک دایره بسته شده است که در آن تنها افراد سفله می توانند حضور داشته باشند.
تنها در رژیم اسلامی است که یک پدوفیل (یا بچه باز) می تواند به سمت مهمی چون دبیری سفارت در برزیل برسد(اینجا)، یا شاهد باشیم که نماینده ایران در سازمان ملل، به جرم دزدی از مغازه دستگیر می شود(اینجا)، یا شخصی چون کردان بدون هیچ سوادی، استاد دانشگاه و وزیر کشور شود…!
 یا به همین دلیل است که در کل این رژیم نمی توان حتی یک نفر آدم با شرف و شایسته در رده های مدیرکل و یا بالاتر پیدا کرد! به دیگر عبارت شرط رشد در این نظام، بی شرفی و سفله بودن است…!

مدرک زندانی بودن کردان در قبل از انقلاب به جرم تجاوز و ازاله بکارت

خبر روزنامه مربوط به دزدی نماینده ایران در سازمان ملل از یک فروشگاه لباس فروشی در نیویورک

این خصلت ج.ا. است که دیپلماتش در جلوی دوربین با دیگر دیپلمات های زن دست نمی دهد، اما در زیر آب دخترها را انگشت می کند!

احمدی نژاد از دست دادن با یک خانم مسن، سرباز می زند به دلیل اینکه او«نامحرم» است!

داستان آزار جنسی دختربچه ها را در زیر آب توسط دبیر سفارت ایران در برزیل، شنیده اید، در اینجا توضیحات بیشتر را می توانید بخوانید:
یادمان نمی رود چه جنجالی بر سر دست دادن خاتمی با یک زن در ایران برپا شده بود.
 نکته ای که دراینجا جلب توجه می کند، این است که دیپلمات های ایرانی، حاضر نیستند که با دیپلمات های زن دست بدهند؛ و آنها را نامحرم می داند، اما همین دیپلمات ها در زیر آب، کودکان را آزار جنسی می دهند و آنها را لمس می کنند.
این واقعیت جمهوری اسلامی است، دروغ و تزویر، اصل وجودی این نظام است…! در همه ابعاد این رژیم، دروغ و تزویر می بینید. در اینجا ببینید که مرجع تقلید شیعه، چگونه دروغ گفتن را مجاز می شمارد.

اما دیپلمات رژیم و نفر سوم سفارت، در استخر مختلط به آزار دختربچه ها می پردازد...!

آقای سخنگو، از کی تجاوز بخشی از فرهنگ مردم ایران شده است؟! /نظام اسلامی است، پیامبرش بچه باز است، دیپلماتش نیز به سیره نبوی اقتدا می کند…!

می دانیم که هر گونه رابطه جنسی با کودکان و نوجوانان، آسیب های وحشتناک روحی و جسمی برای آنها به همراه دارد، چه آنکه از نظر عاطفی و جسمی، هنوز آمادگی برقرار رابطه جنسی را ندارند.
قبلا در این نوشته: (پدوفیلی چیست و چرا جنایت بزرگی است؟)، به تفضیل در باره پدوفیل و کودک آزادی توضیح داده ام)
اصولا در تمام کشورها (جز کشورهای اسلامی!)، برقراری رابطه یک بزرگسال با یک نوجوان یا کودک، یکی از بزرگترین جرم ها است و در برخی از کشورها می تواند زندانی بسیار طولانی مدت را به همراه داشته باشد. کسی که مرتکب این عمل زشت می شوند نیز اسمش در یک لیست عمومی متجاوزین جنسی، ثبت می شود تا مثلا همسایه آن فرد بدانند که باید مواظب کودکان خود باشند.
اخیرا نفر سوم سفارت ایران در برزیل، که مصونیت دیپلماتیک نیز دارد، در استخر دستگیر شده است، چرا که به گزارش منابع خبری، او در حالی که وانمود می کرده در حال شنا است، به زیر آب می رفته  و «عورت» کودکان را لمس می کرده است!
صد البته که آدم های منحرف و بیمار، همه جای دنیا وجود دارند، اما این اتفاق را باید از منظر دیگری نگاه کرد، همانطوری که می دانید دیپلمات های ایرانی، از بین اشخاص معتقد به نظام و بشدت مذهبی انتخاب می شوند.
حال سوال اینجاست، چرا یک شخص مذهبی، باید دست به چنین عمل زشتی بزند؟!
جواب مشخص است، اصولا در اسلام، چنین عملی کثیفی، گناه محسوب نمی شود و حتی پیامبر اسلام خود نیز به کار مشابه دست زده است.
به یاد بیاوریم که پیامبر اسلام، محمد بن عبدالله در حالی که بیش از پنجاه سال داشته با عایشه نه ساله رابطه جنسی برقرار کرده است. تمامی منابع معتبر شیعه و سنی تایید می کنند که عایشه هنگام ازدواج با محمد هفت ساله بوده و محمد صبر کرد تا او نه سالش شود و بعد با رابطه جنسی برقرار کرده است، منابع زیر را ملاحظه بفرمایید: (لطفا توجه فرمایید که این منابع، معتبرترین منابع اسلامی  هستند)
تاریخ طبری ،جلد چهارم : خوله پیمبر را دعوت کرد که بیامد و عایشه را عقد کرد ودرآن هنگام وی (عایشه) 6سال داشت. /  صحیح بخاری ۷٫۶۲٫۹۰ پیامبر اسلام وقتی با من ازدواج کرد که من شش یا هفت ساله بودم. /  صحیح مسلم ۸٫۳۳۱۱عایشه روایت کرده است که وقتی پیامبر با او ازدواج کرده وی ۷ سال داشته، و وقتی به خانه پیامبر وارد شده است ۹ سال داشته است
با مقایسه رفتار پیامبر اسلام و رفتار این دیپلمات می بینم که اصولا این شخص منحرف، از نظر اسلام، هیچ خطایی را مرتکب نشده است، چه آنکه اصولا آن دختر ها، کافر هستند و نگاه اسلام به آنها، نگاه برده است و شخص مسلمان می تواند هر سو استفاده ای را مرتکب شود.
پی نوشت:
سخنگوی وزارت امورخارجه ایران گفته است که این اتفاق، در اثر سو تفاهم فرهنگی (!)  رخ داده است (منبع)،  من مات و مبهوت مانده ام که از کی تا به حال، تجاوز جنسی به کودکان جزویی از فرهنگ ایران شده است!؟ البته که تجاوز جنسی به کودکان جزویی از فرهنگ اسلامی است، اما اینکه این کار غلط را به فرهنگ مردم ایران بچسبانند، بی انصافی است. بهتر بود این سخنگوی وزارت امورخارجه با شجاعت می گفت که این دیپلمات، به شیوه پیامبر اسلام عمل کرده و این فرهنگ اسلامی است…!

پدوفیلی چیست و چرا جنایت بزرگی است؟ / چرا در اسلام با پدوفیلی بازی مخالفتی نشده است؟

پدروفیل که به دو صورت زیر در انگلیسی نوشته می شود (or pedophilia  paedophilia  ) ،  یک اختلال  روانی است که در آن فرد بزرگسال، درباره تماس جنسی با کودکان به خیال پردازی اقدام می کند و حتی ممکن است به رابطه جنسی با کودکان اقدام کند. فرد مبتلا به پدوفیلیا ، رویاهای سکسی غیر متعارف درباره کودکان دارد و با آن به مرحله تحریک می رسد.
برای اینکه کسی از نظر پزشکی مبتلا به پدوفیلا شناخته شود، باید حداقل به مدت شش ماه ، از این حالت رنج ببرد. ضمنا، کسی که مبتلا به پدوفیلا است، حداقل باید شانزده سال سن داشته باشد و از کودکی که اقدام به رابطه کرده است، حداقل پنج سال بزرگتر باشد.
در بسیاری از کشورها (تمام کشورهای مردم سالار) ، کسی که مبتلا به پدوفیلیا باشد، به عنوان مجرم جنسی شناخته می شود .
برخی از افراد پدوفیل نمی توانند با رابطه با افراد بزرگسال ، به ارضا جنسی دست پیدا کنند، ولی برخی دیگر همزمان با داشتن رابطه جنسی با بزرگسالان  ، اقدام به برقراری رابطه با کودکان می کنند.
بسیاری از افراد پدوفیل ، مرد هستند و معولا نسبت زنان پدوفیل بسیار کمتر از مردان است.
واکنش کودکانی که مورد آزار جنسی افراد پدوفیل قرار می گیرند، بسیار متفاوت است و شامل بازه گسترده ای از ترس و وحشت گرفته تا گیجی و منگ شدن و یا لذت مفعول بودن را شامل می شود.
شواهد آماری  نشان می دهد که کودکان قربای افراد پدوفیل ، شانس بسیار کمتری دارند که در بزرگسالی زندگی معمولی داشته باشند و معمولا تبدیل به افرادی مشکل دار در جامعه می شوند.
دلیل ابتلا به بیماری پدوفیل، هنوز مشخص نیست و هنوز هیچ ارتباطی بین پدوفیلیا و دلایل بیولوژیک اثبات نشده است.
البته در بسیاری از افرادی که پدوفیل شده اند، به وضوح دیده شده که در کودکی مورد بی توجهی قرار گرفته اند و یا اینکه به صورت جنسی در کودکی مورد آزار قرار گرفته اند.
بررسی های تحقیقی نشان می دهد که کودکان پسری که قربانی افراد پدوفیل می شوند، در بزرگسالی یا به یک مجرم و بیمار جنسی تبدیل می شوند و یا خود به کودک آزاری اقدام می کنند. (منظور از بیمار جنسی مردانی است که به زنان تجاوز می کنند).
همچنین بررسی ها نشان می دهد که دخترانی که مورد تجاوز قرار می گیرند،احتمالا در بزرگسالی به سمت فاحشگی کشیده می شوند.
یه دلیل اینکه پدوفیل بودن، یکی از جدی ترین جرایم جنسی محسوب می شود، افرادی که با این بیماری مبتلا هستند، باید که در برنامه های درمانی خاصی شرکت کنند.
چرا در مدارس مذهبی و بین مبلغین مذهبی ، موارد کودک آزاری زیاد است ؟

همانطوری که می دانیم در مدارس مذهبی (چه حوزه های علمیه و چه ارگان هایی که زیر نظر واتیکان اداره می شود) ؛ افراد بدون دسترسی به جنس مخالف بزرگ می شوند و متاسفانه درصد قابل توجهی از آنها توسط معلمان خود مورد آزار جنسی قرار می گیرند. همانطوری که تحقیق های علمی نشان داده است، کودکانی که مورد آزار جنسی قرار می گیرند، احتمالا در بزرگسالی خود به آزار دیگر کودکان روی می آورند.
لذا این چرخه معیوب در مدارس مذهبی وجود دارد، دانش آموزان خود مورد آزار قرار می گیرند و زمانی که به کشیش، آخوند  یا معلم مذهبی تبدیل می شوند، آنها نیز به آزار دیگر کودکان اقدام می کنند.
در آمریکا وبسایتی معتلق به دولت وجود دارد که در آن مشخصات تمام افراد پدوفایل ثبت شده است و افراد می توانند با وارد کردن کد پستی خود ، بفهمند که آیا در همسایگی آنها فرد پدوفیلی زندگی می کند یا نه و اگر چنین شخصی در آن محدوده وجود دارد،آدرسش چیست و مشخصات او مانند عکس و تصاویر او ، چه می باشد.
چرا در ادیان ابراهیمی (خصوصا اسلام) کودک آزاری به رسمیت شناخته شده است ؟!اصولا در اسلام، کودک متعلق به پدر قلمداد می شود ، چرا که تصور آنها این است که کودک از همان مایع بدبویی است که از پدر تولید می شود و اولا نقش چندانی برای مادر قایل نیستند و ضمنا ، به کودک به چشم کالایی نگاه می کنند که متعلق به پدرش است. پدر آن کودک می تواند آن کودک را معامله کند و هر بلایی سر طفل بیچاره بیاورد. در قوانین اسلامی می بینم که حتی برای پدری که کودکش را می کشد، مجازاتی در نظر نمی گیرند.

لذا با توجه به دیدگاه فوق، می بینم که اسلام برای کودک هیچ شخصیت انسانی متصور نیست، لذا با آزار کودک نیز مخالفتی نکرده است.

پی نوشت:
جهت یادآوری ، حضرت محمد 56 ساله ، بعد از اینکه چند ده تا زن داشت، با عایشه هفت ساله ازدواج کرد، طبق منابع تاریخی زیر، که مورد قبول تمام شیعه و سنی نیز هست:
منابع:
تاریخ طبری ،جلد چهارم : خوله پیمبر را دعوت کرد که بیامد و عایشه را عقد کرد ودرآن هنگام وی (عایشه) 6سال داشت / صحیح بخاری۷٫۶۲٫۹۰ پیامبر اسلام وقتی با من ازدواج کرد که من شش یا هفت ساله بودم.  / صحیح مسلم ۸٫۳۳۱۱عایشه روایت کرده است که وقتی پیامبر با او ازدواج کرده وی ۷ سال داشته، و وقتی به خانه پیامبر وارد شده است ۹ سال داشته است

گمنامیان

April 26, 2012

لینک مربوطه – http://tinyurl.com/7vgy7x8
Advertisements
  1. هنوز دیدگاهی داده نشده است.
  1. No trackbacks yet.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: