خانه > Uncategorized > برای زدودن هیولای اسلام از تارک کشورمان لازم است که تک تک ایرانیان پاک سرشت با همدیگر متحد و همکاری نمایند

برای زدودن هیولای اسلام از تارک کشورمان لازم است که تک تک ایرانیان پاک سرشت با همدیگر متحد و همکاری نمایند

نوامبر 25, 2011 بیان دیدگاه Go to comments
این یک درخواست ملی و بسیار عاجزانه است. درخواستی که برای هر ایرانی میهن دوست، از زن، یا  مرد، خرد و کلان، پیر و جوان، از هر گروه، هرزبان، هر قومیت، و هرباور دینی مسئولیت و وظیفه به وجود می آورد. هرکدام از ما باید و ناچاریم در این مرحله تاریخی حساس که میهنمان بر لب پرتگاه و ورطه سقوط کامل قرار گرفته است، از خود حمیت و فداکاری نشان دهیم و کشور عزیزمان را از دست این لاشخوران، آدم خواران، و هرجایی های بی فرهنگ و بی نشان، نجات دهیم.
امروز از هر روز، و از همیشه، بیشتر و ضروری تر، مملکت آش ولاش و درب و داغون شده ما به این فداکاری، اتحاد، همبستگ، دلبستگی، وجدان، شرف، شجاعت، و دلیری تک تک ما، شما، و دیگران، و به گفته ای همه ما نیازمند است. امروز دیگر ماه، و هفته ویا سال مطرح و در خور سنجش و معیار نیست، بلکه ساعت، دقیقه و لحظه ها قابل شمارشند. هرلحظه درنگ و تأخیر پیامد و فرجامی زشت و ننگین و جبران ناپذیر در تاریخمان به جای خواهد گذاشت.


این تصویر مربوط به ۱۰۰ سال پیش نیست. بلکه مربوط به دوران طلایی امام خمینی و آقای خامنه ای جانشینان الله بر زمینند. پیرمردی که یک عمر با تنگدستی، تلاش و کوشش بی پایان به پیری رسیده، در دوران پیش از مرگ نیز باید همراه خربارکش، به کارسخت و طاقت فرسا پردازد. او اکنون نیاز به بستری شدن، پرستاری و جای نرم و گرم دارد ولی همه این امکانات را آخوند و مزدور آخوند دزدیده در بانک های خارجی ذخیره کرده اند.

این تصویر مربوط به ۱۰۰ سال پیش نیست. بلکه مربوط به دوران طلایی خمینی و خامنه ای جانشینان الله بر زمینند. پیرمردی که یک عمر با تنگدستی، تلاش و کوشش بی پایان به پیری رسیده، در دوران پیش از مرگ نیز باید همراه خربارکش، به کارسخت و طاقت فرسا پردازد. او اکنون نیاز به بستری شدن، پرستاری و جای نرم و گرم دارد ولی همه این امکانات را آخوند و مزدور آخوند دزدیده در بانک های خارجی ذخیره کرده اند.عکس از شباب گلچین

همه ما از این بهم گسیختگی، نا به سامانی، و فرسایش مادی، و فرهنگی کشورمان آگاهیم، ولی آیا به چندی، و چگونگی، به میزان، و شتاب آن نیز نگرشی داشته ایم؟. ولی بی تردید پاسخ منفی است. کسی می تواند این گسستگی زوال تاریخی، مالی، و فرهنگی کشورمان را ارزیابی نماید که دست به تاریخ کشورمان، و سیاست جهانی و وضعیت کنونی و گذشته کشورهای دیگر داشته باشد تا بتواند به میزان اندوهبار پس ماندگی و فروکش کشورمان پی ببرد.

در این جا چند نمونه از این پس رفتگی و یا درجا زدن خودمان را برای خوانندگان یادآور می شود، و از این داستان کوتاه می توان به ژرف و عمق این مصیبت و بدبختی پی برد و آگاهی یافت:

۱ – گسترش فساد و دروغگویی – در گذشته هر یک از ما، به راستگویی و راست کرداری باور و ایمان داشتیم. گرچه از سوی خانواده به ما هر آن گفته می شد که ؛ «دروغگو دشمن خداست». طبیعتاً دشمن خدا کافر است و سزای کافر بنا به قوانین اسلامی مرگ است. همچنین کردار و عملکردمان درست بود. بدخواه کسی نبودیم، کلک و حقه بازی در ما نبود، و کلاهبرداری نمی کردیم.
این ها بسیجی و از مزدوران ولی وقیح و جنایت کارانی هستند که نام زشت و ننگینی در تاریخ ایران باقی می گذارند. آنها باید بدانند که برای همیشه خورشید زیر ابر نمی ماند و سرانجام ملت ایران بپا خاسته و انتقام سخت و خونینی از آنان خواهد گرفت.
گرچه آخوندهای کلاهبردار دانسته، و خانواده ها ندانسته، به راستگویی و راست کرداری بار مذهبی داده بودند، ولی ما به درستی می دانیم که این خود یک دروغ بزرگ و فاحش است. زیرا ما در گذشته در مقاله های گوناگون بارها نمونه آوردیم و ثابت کردیم که دین اسلام از روز نخست بر اساس دروغ گویی، و کردار نادرست غیر انسانی و ناشایست پا گرفت، و همواره در این ۱۴ سده با دروغ و کردارهای غیر انسانی، هدف های پلید خود را که منحصراً به نفع یک طبقه مفتخور و سربار جامعه به نام روحانی و یا آخوند بوده است، دنبال نموده.
به عنوان نمونه، وقتی اسلام می گوید آسمان از هفت طبقه ساخته شده، و الله در آسمان است، و پیامبر با الاغ خود به آسمان هفتم پرواز کرد، و یا دست خود را در حال قنوت ویا هنگام دعا به آسمان دراز می کنیم، این یک دروغ شاخدار است. زیرا ما می دانیم که فضای بالای سرمان از میلیاردها کهکشان، و هرکهکشان از میلیاردها کوره گداخته هرکدام تا چندین هزار درجه سانتیگراد، و تا فاصله میلیاردها سال نوری تشکیل شده است.
این ویدیو بیان گر فقر و تنگدستی ناشی از چپاول و غارتگری آخوند، پاسدار و بسیجی است.هر ایرانی که این ویدیو را نگاه می کند باید به وجدان خود مراجعه کرده و ببیند آیا ما باید و می توانیم انتقام آنها را از رژیم جنایتکار بگیریم؟.
برای یک آخوند، با هر عنوان مسخره و تحمیر کننده مردم نا آگاه چون؛ علامه، آیت الله عظما، فیلسوف اسلامی، روحانی معظم، آیت الله، حجت الاسلام، و مانند آن، با آن مغز کوچکشان که آنهم سوای انگشت شماری از آنان بر هوس رانی مانند شکم و زیر شکم دور می زند، درک کمترین و کوچکترین آن ها امکان پذیر نیست. به عنوان نمونه، کره ماه سیاره بسیار کوچکی است که به دور زمین می چرخد. این سیاره از خود نور و درخششی ندارد، بلکه از خورشید که هزاران بار از آن بزرگتر است، دریافت نور، گرمی، و انرژی می کند.
ولی آخوند بی سواد به ملتی کشتی به گل نشسته تلقین می نماید که فرتور خمینی را در ماه می بیند، و یا بر روی پرچم همه کشورهای اسلامی خردباخته، ستاره به عنوان کره کوچکی درون هلال ماه بزرگ دیده می شود. این نکته ها که از دروغگویی، ویا بی سوادی، و همچنین کردار نادرست دین اسلام و دکان داران آنست، همیشه و در همه جا دیده شده، و هم اکنون نیز وجود دارد.
از آن چه گفته شد می توان به آسانی دریافت که؛ رژیم آخوندی جنایت کار بازیرکی و شارلاتانی توانسته است در این سه دهه بر روی هر راستی و راستگویی که پایه و اساس یک جامعه پویا و در حال گسترش است، خط بطلان بکشد، و دروغ گویی و فساد را با از بین بردن آموزش و پرورش از کودکستان تا دانشگاه، خانه، خانواده، اجتماع، و دوایر دولتی و ملی، و در همه جا رواج دهد.

مملکت ما باردیگر به شجاعانی چون سردار اسعد بختیاری، ستارخان، باقرخان، یپرم خان ارمنی، و دهها دلاور و میهن دوست دیگر نیاز دارد که به یارای تن بیمار و درمانده این وطن پاره پاره بشتابند. اکنون زمانی است که شیر زنان و ابر مردان تبریز همراه با دلاورانی از نقاط سایر استان ها، باردیگر قیام کنند و حماسه بیافرینند.
۲ -‫ ‬چپاول و غارت کشور، و تروریست پروری- ما نمی خواهیم وارد جزئیات شویم که به راستی می توان کتابی در این مورد نوشت. به طور کوتاه یاد آور می شود که رژیم بیگانه غیر ایرانی در این ۳۲ سال مملکت را تاراج کرده و ثروت عمومی و غارت کردن ارز خارجی، کارهای هنری، نقآشی، و آثار موزه ها را به نفع خود و مزدورانشان به خارج از کشور برده اند، ویا میان تروریست فلسطین، لبنان، و آمریکای جنوبی حاتم بخشی کرده، و مملکت را به ورطه نابودی رساندند.
‫۳ – ویرانی و تخریب و نادیده گرفتن آثار ملی، هنری و باستانی، امکان زیست، ‬ از میان بردن و بهره برداری جنگل ها و نادیده گرفتن و خشکاندن فضای سبز، و به مالکیت شخصی خود در آوردن خ، باغ ها، کشاورزی، کارخانجات، ساختمان ها، اندوخته ها و پس انداز ملی، و صدها نمونه دیگر.
‫۴ – بی حرمتی، رفتاری زشت و ناپسند داشتن، و تجاوز به دختران و بانوان، اشاعه و گسترش فساد و فحشاء، به زندان افکندن شیر زنان و دلاور‬ مردان مبارز میهن دوست، و تشکیل باندهای مافیایی پاسدار، بسیجی، سربازان گمنام امام زمان، و به دور خود جمع کردن فرصت طلبان، سودجویان، مزدوران و چاپلوسان و همانند آنان که همگی دشمن این آب و خاک و قاتل جان مردم این کشورند.
ما در این جا به شمارش جنایات این رژیم ضد انسانی بسنده می کنیم ولی یاد آور می شویم که در این جا تنها به چند مثال کوچک اشاره شد. بدیهی است که همه جنایت ها و چپاول گری این رژیم باید در دادگاههای مردمی بررسی و خطاکاران به سزای عملکرد خود رسند.
اینجاست که ایجاب می کند شمای هم وطن نگاهی به مردم لیبی، مصر، تونس، و سوریه بیاندازید و ببینید ما تا کنون تلاشی چشمگیر، مدام و مستمر نداشته ایم. از این روی لازم می شود با یک هرت و پشتکار ملی و همگانی تا مملکت به کلی نابود نشده، دست این جانیان و شریکانشان را از کار و ادامه کشتار و غارتگری کوتاه نماییم.

سهراب ارژنگ 
Nov 25, 2011


Advertisements
  1. هنوز دیدگاهی داده نشده است.
  1. No trackbacks yet.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: