خانه > Uncategorized > دین اسلام با گسترش فساد و فحشا و کشتار و ستم رابطه ای مستقیم دارد

دین اسلام با گسترش فساد و فحشا و کشتار و ستم رابطه ای مستقیم دارد

سپتامبر 20, 2011 بیان دیدگاه Go to comments

یشتر اوقات از زبان رهبران دینی و مروجّین مذهبی و شخص سیّد علی خامنه ای می شنویم که ” ایران هر روز بیشتر اسلامی شود“، حال باید پرسید که اسلامی شدن ایران یعنی چه؟  برای مثال در سال پیش، تعداد زندانی های سیاسی نصف تعداد زندانیان سیاسی امسال بوده است. در سال های گذشته تعداد زنان خیابانی، معتادین به مواد مخدّر، دزدان، زورگیران، کودک آزاران، قاچاقچیان و قاتلان ده ها بار کمتر از تعداد آنان در امسال بوده است. تعداد کسانی که به دست رژِیم در طول امسال به دار آویخته شدند قابل مقایسه با تعداد اعدامیان سال های پیش نیست. وضعیت زنان با بیشتر اسلامی شدن ایران در این تصویر نشان داده شده. نهایت اسلامی شدن کامل ایران، عربستان سعودی است که عده ای مفتخور شکمباره برای خود حرمسرا تشکیل داده، و کشور را ارث پدری خود بدانند و هرگونه که بخواهند به غارت آن پردازند.

امسال همه چیز، در همه جای ایران، چندین بار گرانتر است از سال های پیش و نرخ تورّم و گرانی به شکل سرسام آوری سر به فلک می کشد.امسال تعداد بیشماری از کارگان اخراج شده اند و بسیاری از زندگی ها از هم پاشیده و آمار طلاق به طرز باور نکردنی سیر صعودی اش را طی می کند.
امسال خانواده های بسیاری به علّت نداشتن پول، بی خانمان شده و آواره ی کوچه و خیابان گشته اند.امسال تعداد بسیاری از کودکان معصوم ایران زمین، از رفتن به مدرسه و تحصیل به خاطر هزینه های گزاف آن باز مانده اند.امسال تعداد کودکان خیابانی و کودکان کار، هزاران بار بیشتر از تعداد شان در سال های پیش شده است.
امسال علاوه بر تجاوز به زندانیان، پدران به کودکان دو ساله ی خویش تجاوز می کنند و مادران ” نیما” های شان را با سیخ کباب داغ می کنند و می سوزانند.
امسال دانشجویان دختر و پسر را برخلاف هر اصل و منطقی در جهان، در دانشگاهها از هم جدا کردند، کودکان دختر و پسر مهد کودکی را نیز در حال جداکردنند، در آینده نیز زنان را از زاییدن پسر و دختر ممنوع کرده، آنان ناچار خواهند بود یا پسر بزایند، و یا دختر!.

این ویدیو مملکتی سرتاپا فقر، بیکاری، بدون خانه و زندگی، سرگردانی، و بدون حال و آینده ای است که یک گله آخوند مفتخور، و سپاهیان و پاسداران دزد و غارتگر برای مردم ساخته اند. براستی شرم بر این جنایتکاران که کشور زرخیز و ثروتمند ما را غارت کردند و همه را فقیر و درمانده و سرگردان ساختند. این نا انسان ها اگر یک جو غیرت و شرافت انسانی داشتند، به حال و روز مردم می رسیدند و این چنین با زندگی ۷۰ میلیون بازی نمی کردند.
امسال نیروهای ارتجاعی و مزدوران بسیجی به سوریه روانه شدند تا صدها مردم بیگناه مسلمان سوریه که از نظر رژیم ایران مسلمان بودن آن ها در معیار ولی وقیح نیست، در کوچه و خیابان از پای در آورند.
امسال مزدوران رژیم ایران به بحرین و مصر گسیل شدند تا آرامش و وضع سیاسی آن کشورها را به هم زنند و گروههای اسلامی آدم کش مانند اخوان المسلمین بر سر کار آورند.
امسال تخت جمشید گل سنگ می زند و سی و سه پل ترک می خورد و دریاچه ی ارومیه خشک می شود و صدای کسی نیز در نمیاید.
امسال تعداد پدران و مادران ” تک کلیّه ای” صد ها بار بیشتر از سال های پیش شده است.امسال محمّد مختاری ها و صانع ها و کیارش ها و سهراب ها را در خیابان و جلوی چشم هزاران انسان می کشند ولی در سال های گذشته این گونه اعمال جنایت بار در خفا و با ترس و لرز انجام می شده است.
حال ما سخنان ولی وقیح و دوستداران ایشان را به وضوح درک می کنیم و در میابیم که این آب و خاک به شدّت در حال اسلامی شدن است و دیگر امکان زندگی برای انسان ها در آن سرزمین وجود نخواهد داشت.
باید این اسلامی شدن ایران به خواست ولی وقیح را بر رسی کرد که تا کجا به پیش می رود؟. بی تردید الگوی اسلام راستین حکومت عربستان است، و حاکمان ایران نیز در همان امتداد در حال حرکتند و به زودی روش سیاسی ایران رونوشتی از عربستان خواهد بود.

کودک بی پناه و گرسنه را می بینید که در میان زمین و هوا سرگردان است. حق این کودک و هزاران کوکد و بزرگ امثال او، صرف گنبدهایی چون امام رضا در مشهد که در کنار عکس آمده است می بینید، ویا در جیب توبره ای گشاد چند گله آخوند زنباره و شکمباره ایران فرو  می رود. بازهم بگویید ایران اسلامی نشده. این درجه بالای اسلامی شدن  است. بالاتر از این، رسیدن به رژیم آل سعود در عربستان است که صد در صد اسلامی است.

کودک بی پناه و گرسنه را می بینید که در میان زمین و هوا سرگردان است. حق این کودک و هزاران کودک و بزرگ سال، صرف گنبدهایی چون امام رضا در مشهد که در کنار عکس آمده است شده و می شود که می بینید، ویا در جیب توبره ای گشاد چند گله آخوند زنباره و شکمباره ایران فرو می رود. بازهم بگویید ایران اسلامی نشده. این درجه بالای اسلامی شدن است. بالاتر از این، رسیدن به رژیم آل سعود در عربستان است که صد در صد اسلامی است.

یران سالهاست که به کشور کودک آزاری و قتل گاه خردسالان تبدیل شده است و در کنار همه آن فجایع، اعتیاد وفحشاء نیز بیداد می کند، امّا رهبران اسلامی دائما اعلام می کنند که ایران هرچه بیشتر اسلامی شده است ، پس باید نتیجه گرفت که در هرکشور دزدی و فقر و تنگ دستی مردم افزایش یابد آن کشور اسلامی تر شده است.
از شیعیان و مسلمانان متعصّب به ظاهر هموطن خود نیز پرسشی دارم؛ گرامیان، شما که می فرمایید خامنه ای و بسیجیانش مسلمان نیستند، طالبان و طرفدارانش هم که مسلمان نیستند، در عربستان و سودان هم که هر روزه دست و پای صد ها نفر را قطع می کنند هم که نه شرع اسلام پیاده می شود و نه مسلمانی هست، من و همفکرانم نیز که مسلمان نیستیم، می شود بفرمایید پس مسلمانان و اسلام واقعی شان در کجای جهان قرار گرفته اند؟!

شهریور ۲۹, ۱۳۹۰ نوشته Related link – http://tinyurl.com/3syzavwAdvertisements
  1. هنوز دیدگاهی داده نشده است.
  1. No trackbacks yet.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: