خانه > Uncategorized > یازده سپتامبر، یاد آور جنایت اسلام گرایان علیه بشریت در نیویورک

یازده سپتامبر، یاد آور جنایت اسلام گرایان علیه بشریت در نیویورک

سپتامبر 10, 2011 بیان دیدگاه Go to comments
برج دو قلوی مرکز بازرگانی نیویورک در میان آتش خشم و کینه بنیادگران اسلامی، از گروه القاعه تا مسئولین حاکم برسرنوشت مردم ایران می سوزد. تازمانی که غرب به این جنایت کاران اسلامی مانند حاکمان ایران، پاکستان، عربستان، سوریه، و جاهای دیگر که در خرافات دینی غوطه ورند، کمک کند، از آنان حمایت نماید، باید انتظار هرچه بیشتر این فاجعه بشری در سراسر جهان را داشت.
هیچکدام از ما خاطره جانگداز ۱۱ سپتامبر ۲۰۰۱ را فراموش نمی کنیم. روز سیاه و تاریکی که قلب انسان های باشرف و با وجدان در سراسر جهان شکست و جریحه دار کرد. روز تاریک و شومی که انسان های بیگناهی، قربانیجهل و جهالت اسلام واپس گرا شدند. دینی که جز جمود فکری، جهل و تاریکی، پرورش خشونت و آدم کشی، تبعیض، وهرگونه زشتی های شیطانی چیزی را به ارمغان نیاورده است.
کدام منطق، کدام عدالت و انصاف، و کدام وجدان و شرف به آدمی حکم می کند که نخست سرنوشت سه هواپیما با سرنشین را بر عهده گیرد، نه تنها آنان را به کام مرگ فرو برد، بلکه نزدیک به سه هزار انسان ناشناخته و بیگناه را در میان شعله های آتش بسوزاند و خاکستر کند. یک راننده، یک ملوان، و یا یک خلبان مسئول جان یکایک سرنشینان خود است. اگر خود آنان هم نابود می شوند باید از جان عزیزان بیگناه در دایره اختیار خود نگهبانی، نگهداری، و مواظبت کنند. نه این که خود موجب مرگ و نابودی آنان، آن هم سوختن و گداختن در آتش
شوند!
ما این فاجعه فراموش نشدنی را مانند گذشته به ملت بزرگ و مهربان آمریکا  به ویژه بازماندگان و بستگان جان باختگان این جنایت تسلیت می گوییم.
برای پیش گیری آینده و حفاظت جان انسان ها در کره زمین، باید اینگونه جنایت های ضد بشری را بررسی کرد. آن را زیر ذره بین گذاشت، عوامل و موجبات آن را شناسایی نمود تا دیگر بار تکرار نشود.

از دیدگاه این نگارنده عامل اصلی و مجرم شماره یک، اسلام کشتارگر است که بی بند و بار به جان بشریت افتاده است. شگفتی این جاست که اروپا خود تا قرن ۱۶ میلادی قربانی مسیح گرایان افراطی بود و کلیساها خود هرکدام خرمنی از آتش برای سوزاندن و نابودی بشر بودند.
مردم اروپا به خوبی درد را شناختند و به چاره آن پرداختند. بهترین راه درمان را آن دیدند که کشیش و کلیسا را از دخالت نمودن در سیاست و کارهای مملکت بر حذر دارند، و به عبارتی ساده تر دست آنان را از دخالت در امورسیاست کشور کوتاه کنند.
این ویدیو گزارش گر فاجعه خونین ۱۱ سپتامبر ۲۰۰۱ است. در این ویدیو که خاطره تلخ آن روز کذایی را بر روی پرده می آورد، دل هر انسان باشرافتی را نیز به درد خواهد آورد. به امید این که انسان ها از خرد خود بهره بگیرند و دیگر بار چنین جنایاتی علیه بشریت صورت نگیرد.
بدبختانه در مورد اسلام که جنایات بیشماری در کشورهای جهان به ویژه کشورهای عقب مانده مذهبی به وسیله آن صورت می گیرد، دولت مردان این کشورها که خود باعث و بانی این جنایات و در پشت اسلام واپس گرا ایستاده اند.
زیرا دولت های غربی برای منافع موقت خود و عموماً خرید نفت ارزان، به نحوی و به صورتی از این زمام داران خردباخته و واپس گرای اسلامی تا کنون حمایت کرده و همچنان حمایت می کنند. در نتیجه مردم بیچاره و نا توان این کشورها، در زیر طلسم اسلام، و دیکتاتوری اسلام گرایان حاکم بر آنان، هر روز، هرساعت، و هرلحظه قربانی می شوند و در آتش برافروخته اسلام کشتارگر، و غضب بانیان و آتش برافروزان آن می سوزند.

حمایتی که دولت های غربی در ۳۲ سال گذشته از جانیان حاکم بر ایران کرده اند، اسلحه و وسائل سرکوبی که در اختیار این از خدا بی خبران گذاشته اند، موجب گردیده که ایران سراسر به زندان، تبدیل شود، و بیش از ۶۰ میلیون نفر انسان های بیگناه در بنداین کشتارگران، شب و روز بسوزند. همین روش را دولت های غربی در سوریه، عربستان، لیبی، یمن، و بحرین نیز پیاده کرده اند.
این جنایت کاران حاکم بر کشورهای اسلامی که زیر چتر دولت های غربی نفس آرام می کشند و خون مردم خود را توی شیشه می کنند، خود آتش افروز کشتار و جنایت هایی می باشند که گهگاهی در غرب دیده می شود و چنانچه همین رویه حمایت غرب از این خودکامگان تاریخ ادامه یابد، فاجعه جنایت با ر ۱۱ سپتامبر ۲۰۰۱ که شاید بتوان منشاء آن را از حاکمان ایران دانست، به میزان زیاد در آینده در سراسر جهان غرب پیاده خواهد شد.
صحنه ای که هواپیما به برج دوم بر خورد می کند. به راستی کی می تواند ابعاد این جنایت بشریت را ارزیابی کند؟. چگونه ما به خودمان اجازه می دهیم جان نزدیک به سه هزار انسان بیگناه را بگیریم؟. باید گفت که دست جنایت کاران از درون لباس اسلام واپس گرا بیرون آمد و این فاجعه اسفناک انسانی را ببار آورد. دولت های غرب که بزرگترین حامیان این جنایتکاران بوده اند، خود آتش بیار معرکه اند.

صحنه ای که هواپیما به برج دوم بر خورد می کند. به راستی کی می تواند ابعاد این جنایت بشریت را ارزیابی کند؟. چگونه ما به خودمان اجازه می دهیم جان نزدیک به سه هزار انسان بیگناه را بگیریم؟. باید گفت که دست جنایت کاران از درون لباس اسلام واپس گرا بیرون آمد و این فاجعه اسفناک انسانی را ببار آورد. دولت های غرب که بزرگترین حامیان این جنایتکاران بوده اند، خود آتش بیار معرکه اند.
به عبارتی ساده تر می توان گفت که این دولت های غربی هستند که بشکه باروت و کبریت را در اختیار مزدوران خود در کشورهای اسلامی گذاشته اند، و دیو اسلام را آزادانه به میان مردم آن سامان رها ساختند.
کشورهای غربی باید در آینده انتظار دهها جنایت بزرگ علیه بشریت مانند ۱۱ سپتامبر را درخاک خود داشته باشند. زیرا آتشی که این کشورهای سودجوی غرب در کشورهای اسلامی برافروختند، خواه و ناخواه شراره و شعله های آن بدرون کشورهای خودشان نیز زبانه خواهد کشید.
شهریور ۱۹, ۱۳۹۰ نوشته سهراب ارژنگ۰
Related link – http://tinyurl.com/3brspqj
Advertisements
  1. هنوز دیدگاهی داده نشده است.
  1. No trackbacks yet.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: