خانه > Uncategorized > مينا احدى: آقاى سروش سهم خودتان در ساختن اين لجنزار را روشن کنيد

مينا احدى: آقاى سروش سهم خودتان در ساختن اين لجنزار را روشن کنيد

بعد از قتل وحشيانه هاله سحابي به دست اراذل و اوباش حکومت اسلامي٬ سروش اين به اصطلاح » روشنفکرديني»!!که اسمش با جنايات موسوم به » انقلاب فرهنگي» در دانشگاههاي ايران عجين است٬ مقاله رمانيتيکي نوشته و در نهايت از خداي خود خواسته کاري کند٬ حاکمين و جانيان اسلامي سر عقل آمده و يا مورد عتاب الهي قرار گيرند.

اين نوشته مشمئز کننده بيش از هر چيز تقلاي » روشنفکران ديني» را نشان ميدهد که خود از سي سال قبل کمر همت به ساختن اين دستگاه جنايت بسته و تا همين سالهاي اخير نيز ٬ حکومت فاشيست اسلامي را کمک کرده اند.

جناب سروش که در دوره انقلاب فرهنگي اخبار تجاوز و قتل دانشجويان دختر را مي شنيد٬ لابد چون اين دانشجويان چپگرا و کمونيست بودند٬ دستش به قلم نميرفت که انشا بنويسد و از خداي خود طلب مغفرت کند٬ امروز اين جناب که دستش هنوز خونين است٬ در وهله اول ميکوشد خدا را از اين مخمصه نجات دهد و لجني که حکومت اسلامي به سر و روي خداي مسلمانان پاشيده٬ از روي خدا و اسلام پاک کند.

پاسخ من به جناب سروش اينست:

مذهب و اسلام ساخته دست جنايتکاراني همچون خميني و » متفکريني» همچون جنابعالي است. اين دستگاه فکري تحميق و شارلاتانيسم٬ همواره به حاکمين و قاتلين کمک کرده که جنايات خود را با رنگ و لعاب مقدس بيالايند و بدون کمترين عذاب وجدان بکشند و در نهايت هم مدعي از آب در آيند ٬ به خودتان در آينه نگاه کنيد و تا فونکسيون اسلام و جايگاه خدا را دريابيد.


خدا و آسمانها ر ا کنار گذاشته و لحظه اي همچون يک انسان به خودتان وبه دستهاي خونين خودتان٬ به نقش خودتان در ساختن اين لجنزار اسلامي ٬ به نقش خودتان در مشروعيت بخشيدن به نظام اسلامي و زندان و شکنجه و اعدام و سنگسارش بپردازيد و در محضر مردمي که هنوز خاطرات انقلاب فرهنگي و دفاع سرسختانه و وقيحانه شما از » عطر نظام اسلامي» را در گوشهايشان دارند٬ بگوييد که در مورد اين همکاري با حکومت اسلامي و کمک به ساختن اين حکومت چه ميگوييد . اکنون که در دسترس جلادان نيستيد و ميتوانيد راحت حرف خود را بزنيد.

جناب سروش!

مردم ايران در يک کابوس وحشتناک و در حال مبارزه با يک اختاپوس وحشي و جنايت پيشه به اسم حکومت اسلامي در عين حال يک پروسه نگرش و بازبيني در مورد مذهب و اسلام و خدا و پيغمبر را پشت سر ميگذارند و اکنون نقش شماها اينست که خداي جبارخودتان را از زير ضرب بيرون بکشيد٬ تا هم خود را نجات دهيد و هم در روز مبادا مجددا به اين حربه جنايت و وقاحت و حماقت متوسل شده و بچاپيد و اداي » روشنفکر» در آورده و جنايت کنيد و بدون عذاب وجدان منتظر ورود به بهشت باشيد. از شما ميخواهم که فقط حرفهاي اين دختر جوان را در مورد تجاوز وحشيانه برادران حزب اللهي خودتان به وي گوش کنيد و در عين حال گوش کنيد که اين دختر جوان پرپرشده ميگويد که من با اين بلاهايي که سرم آوردند٬ از درون تهي شده و گفتم٬» اينست خدايي که من به آن اعتقاد داشتم.» و اين سوال ميليونها جوان در ايران است. همراه با اين تجارب موج عظيم برگشت از مذهب و نفرت ازخميني و پيغمبرو امامان که اکنون خامنه اي نيز به ليست آنها اضافه شده و خدا و اسلام و همه مذاهب ٬ در ايران يک واقعه مهم است. به حرفهاي اين دختر گوش دهيد که با بسم الله و» يا زهرا٬ از ما قبول کن» به تن و بدن او تعرض ميشده و اين دستگاهي است که شما نيز يکي از سازندگان آن بوده ايد.

http://vimeo.com/24944194

يک نکته را فراموش نکنيد رنسانس فکري در بين جوانان در اين مملکت در جريان است که با سرنگوني حکومت اسلامي ٬ اولين تاثيرات آن٬ يک موج مذهب زدايي عميق در جامعه خواهد بود. چهره ها و آکتورهاي جنبش ملي اسلامي همراه با حکومت اسلامي به قهقرا خواهند رفت. در فرداي سرنگوني حکومت اسلامي کساني همچون شما که مستقيما در ساختن حکومت و در جنايات اين حکومت سهم داشته اند٬ فورا محاکمه شده و نقش تک تک شما در ساختن اين لجنزار غير قابل تصور روشن خواهد شد. اينرا به همه شماها قول ميدهم.

مينا احدي

۱۲ ژوئن ۲۰۱۱


Advertisements
  1. هنوز دیدگاهی داده نشده است.
  1. No trackbacks yet.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: